Wciel się w Czarownika/Nefilim/Faerie/Wilkołaka/Wampira i pomóż zabijać demony!

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Caroline White

Go down 
AutorWiadomość
Caroline White
Rekrut
Rekrut

Liczba postów : 5
Dołączył(-a) : 11/03/2016

PisanieTemat: Caroline White   Sob Mar 12, 2016 3:40 pm

Imię: Caroline
Nazwisko: White
Rasa: Czarownik
Ranga (którą chcemy mieć):
Wygląd*: Ma rude loczki sięgające do pasa. Duże błękitne oczy, jedno ma przecięte ponieważ gdy miała 53 lata chciała sobie kupić kota, poszła do schroniska i podniosła jednego. Kot ją podrapał i teraz nie może się tej blizny pozbyć. Ma niedużo piegów na malutkim nosie. Usta zazwyczaj maluje na lekki róż. Na co dzień nosi za duże bluzy z kapturami, czarne legginsy i różnokolorowe trampki. Jej znamieniem czarownika jest długi, czarny ogon.
Charakter*: Woli posiedzieć w domu i poczytać książkę niż tak jak Magnus Bane iść na imprezę. Jeżeli ma coś do zrobienia robi to natychmiast, aby potem mieć czas wolny i np. wybrać się na wycieczkę konną na swoim rumaku Hatric'u - koniu fryzyjskim. Zawsze jest opanowana, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jest bardzo wrażliwa, zazwyczaj miła.
Specjalne zdolności (zgodnie z twoją rasą)*: Magia, bardzo lubi jazdę konną, czyta dużo książek, zazwyczaj fantasty. Bardzo dużo rysuje postaci które jej się śnią, a także krajobrazy lasów, rzek itp.
Historia**:
9 urodziny Caroline
Mama nigdy nie kupiła mi prezentu na urodziny, teraz pewnie nie będzie inaczej. Nie chodziłam do szkoły, miałam lekcje indywidualne, bo mama twierdziła że jestem zbyt wrażliwa. Teraz idę sobie po lesie i rozmyślam o tym, z kim moja mama była i zaszła w ciąże przed dziewięcioma laty. Nigdy mi nie mówiła kto był moim ojcem i od dziewięciu lat to jest dla mnie zagadką. Teraz jest już ciemno i zastanawiam się czy nie wrócić do domu. Coś nagle przykuło moją uwagę. Jakiś człowiek ciągnął za sobą ciało kobiety. Cichutko podeszłam bliżej i przyjrzałam się typowi oraz jego ofiarze. Zobaczyłam kobietę o czarnych lokach. O Boże, to moja mama! Pisnęłam i pobiegłam w ich stronę. Nagle zobaczyłam że z moich dłoni wydobywa się coś niebieskiego, zdziwiłam się, ale biegłam dalej. Poczułam jakby coś mnie kuło w kość ogonową. Upadłam. Wszystko mi się zamazało, po chwili nie widziałam nic.
Dzień po urodzinach
Obudziłam się, leżąc na mięciutkim łóżku, które na pewno nie należało do mnie. Po chwili usłyszałam czyjeś kroki. Ktoś wszedł do "mojego" pokoju.
- Witaj, Caroline. Jestem Magnus Bane - facet miał na sobie dużo brokatu i dziwne kocie oczy - pewnie zastanawiasz się kim jestem i co ty tu robisz? Po pierwsze spójrz co ci wyrosło z tyłu. Po drugie jestem czarownikiem, tak samo jak ty. Zabrałem cię do mojego domu, ponieważ wczoraj zemdlałaś w parku. wiedziałem wcześniej że jesteś czarownikiem więc cię śledziłem, aby ci pomóc. Jeżeli coś będziesz chciała to wyjdź z pokoju i zejdź po schodach idę przygotować ci śniadanie.
Uciekłam i już nigdy więcej nie spotkałam Magnusa. Parę dni później znalazłam ciało mojej matki na tyłach magazynów. Pogodziłam się z moją naturą i zaczęłam ją wykorzystywać. Teraz wiem już wszystko o Świecie Cieni i jestem dumna z tego i m jestem. Jestem Czarownikiem
Ograniczenia*: Nie może czarować gdy trzyma coś w rękach. Nie umie sobie znaleźć przyjaciół. Nie ma dobrej kondycji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Julie Herondale
Queen of Angels
Queen of Angels

Liczba postów : 46
Dołączył(-a) : 06/11/2015

PisanieTemat: Re: Caroline White   Sro Mar 16, 2016 7:34 pm

Oczywiście akceptowane! Już dodaję kolorek i możesz pisać Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://worldofshadow.forumpolish.com

Caroline White