Shadow World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wciel się w Czarownika/Nefilim/Faerie/Wilkołaka/Wampira i pomóż zabijać demony!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Historia Forum

Go down 
AutorWiadomość
Julie Herondale
Queen of Angels
Queen of Angels
Julie Herondale


Wiek : 27
Liczba postów : 46
Dołączył(-a) : 06/11/2015
Skąd : Nowy York

Historia Forum Empty
PisanieTemat: Historia Forum   Historia Forum EmptySro Gru 02, 2015 5:21 pm

Jonathan, pierwszy przyszły Nocny Łowca, po ukończeniu rytuału przed wzywaniem anioła, stał nad jeziorem Lyn z Kielichem i Mieczem anioła.
-Aniele Razjelu, wzywam cię! Przybądź tutaj!
Na początku nic się nie działo; stopniowo wszystkie głosy na świecie umilkły. Tafla jeziora lekko zafalowała, po czym wyłonił się z niej jasny jak słońce anioł; jego skrzydła były mlecznobiałe, a na każdym piórze było oko.
-Czemuś mnie wezwał, Jonathanie?- zagrzmiał anioł.
Młodzieniec przełknął ślinę, po czym skłonił głowę, przyklęknął na jedno kolano i powiedział:
-Nie jestem godzien, aby cię widzieć, lecz skoro dokonałem rytuału, mogę prosić o jedną rzecz, czyż nie?- odparł niepewnie.
Anioł uśmiechnął się promiennie, zachęcając dostojnym gestem, aby mówił dalej.
-Potężny Razjelu, na świecie nie dzieje się dobrze. Demony bezkarnie napadają ludzi... Proszę cię o stworzenie nowej rasy, która stawi czoła złym istotom. A mnie postaw jako pierwszego z nich.
Anioł zamyślił się na chwilę.
-To życzenie jest bardzo szlachetne, nie wolisz czegoś dla siebie?- kiedy Jonathan milczał, anioł uśmiechnął się znów i powiedział:- Dobrze, w takim razie uczynię nową rasę, która zwać się będzie Nefilim, to znaczy Nocny Łowca. Ty będziesz pierwszym z Nocnych Łowców, a twoim obowiązkiem jest chronić ludzi przed demonami.- z tymi słowami odebrał Jonathanowi Kielich, wlał do niego trochę swojej krwi, po czym zranił Jonathana i dolał do kielicha również jego krwi. Zmieszał te dwie krwie i dał mu, mówiąc:
-Od teraz każdy, kto się z tego kielicha się napije, stanie się Nefilim, a jego potomstwo i potomstwo potomstwa również będzie Nefilim.
Po tych słowach zniknął, a jezioro wyrzuciło na brzeg Szarą Księgę z runami i narzędzie do wycinania ich na skórze. Jonathan napił się i dawał się napić ludziom, którzy byli roztropni, odważni i mają czyste serce. Po latach kielich zaginął i słuch o nim również...

Clary Fray nie wiedziała że jest Nocną Łowczynią. Poznała Jace'a Herondale'a (miewał różne nazwiska, bo na początku nie znał prawdziwego, na początku był Wayland, potem Morgenstern, potem Lightwood i koniec końców okazało się że jego ojcem był Stephen Herondale), w którym się zakochała. Mieli wiele kłód rzuconych pod nogi, ale w końcu udało się im być razem. Clary w wieku 24 lat urodziła bliźniaczki, Harmony (Mony, Harry) i Julianne (Julie, Juls). Razem z mężem, Jacem, przejęła Nowojorski Instytut, a gdy postanowili że ich córki są na tyle duże, aby go przejąć, a oni mieli tyle przygód, że zasługują na odpoczynek, polecieli na Karaiby. Załatwili wszystkie sprawy, konsul się zgodził i wyruszyli w podróż.
Tak oto sprowadzili na Nowy Jork nieświadomą klęskę...
Dziewczyny razem z innymi Nefilim muszą uporać się z nadzwyczajną aktywnością demonów...
Czy wilkołaki zjednoczą się z wampirami?
Czy czarownicy znajdą sposób na ich bezpłodność?
Czy Niezwykli planują spisek?

Dowiedz się już dziś, dołączając do fabuły! A może... to ty będziesz mieć decydujący wpływ na jej przebieg?
Powrót do góry Go down
https://worldofshadow.forumpolish.com
 
Historia Forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» RANGI NA FORUM
» Atmosfera na Forum
» ZASADY PANUJĄCE NA FORUM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shadow World :: Pierwsze kroki na Shadow World :: Księga Wiedzy-
Skocz do: